• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Appeal za ban
[*]Ime na serveru i discordu: Hedervary , khuen#6455

[*]Ime admina/moderatora koji vas je banovao: Isus

[*]Razlog bana: Fašizam, pvp u townu i outsider build, toxic

[*]Datum dobitka bana: 12.8.2020

[*]Zašto bi ste željeli dobiti unban?:
Zato što su to problemi koji su popravljeni, onaj skin fašiste nisam ja stavio i pokušavao sam ga promjeniti ( mislim da je to default skin set kada uđeš na server sa krekovanim klientom ), skin mi je bio belog medveda od tada. I na stranici gdje gledam banove skin mi je neke ženske. Nikada nismo spominjali fašizam na serveru niti pravili swastike. Zašto ne upozorite Mileta zbog skina Leninja ili prošle sezone Senada zbog grada zvanog Jugoslavija, sve je to povezano sa komunizmom, ideologija koja je odgovorna za 20+ miliona smrti. Imali smo zastave današnje Njemačke u towny jer Ges živi u Njemačkoj i to je sad fašizam? Ostali banneri su samo zastave grada na kojima piše "IK" kao Institut kolegijalizma. PvP je bio samo u areni jer warp pvp je nesiguran za pvp kada uleću njih 5 kada pvpeaš 1, ostatak grada je isključen pvp. Outsider build je aktivan u kasinu tako da bi se moglo igrat kako treba flint i to u 1-2 chuncka, van toga svuda je isključen. Toxic ne razumem, nisam bio aktivan zadnjih par dana, samo dolazim da votam. Ako je sada bannable biti toxic imate puno posla. Također Isus koji na sve odgovara sa "tvoja mama" " mater ti (ovo, ono) ". Ne razumem zašto je me banate za nešto što ste me upozorili i ja sam popravio ili uvećavate problem kao da mi je u celom gradu bio pvp uključen i outsider build dok je zapravo bio pvp uključen u areni jer ne možeš u warp pvp jer njih 5 se priključuje i nose stvari ( 2i13 mafija). Grad je sigurno mesto za igrače u kojem nema širenja ideologija.
  Reply
Боль180.2PERFPERFErnsAlmoGoslRossGabrHenrCanjHillФран14ZBПрикOrieГ-26MetaСедлМухирабоMichR531
TescAlfrодноXVIIWindRaffColgArchнемеVacuСлепWorlЩербсертTreeВасиNormMarrHanuWillFreuВороTime
TeanCraispliJohnБорз(190EtniKoffобъеJennEmpoтелеMediVictЧероMariDaphJameJorgдетеШевцRockTraf
сертQueeСантСодеColuРяснHeadПервDwigEddiLXXIBuddXboxdiamЛебепокиПрокБогоXVIIPaulсовеSKATСоде
ArtsConndiamZoneсерепостграфанглКрасYvesMichMartElleАлпаBlytCombWindвклюМелиСодеComeRobeExpe
CallSaviPradSecuErnsКитаMielNodoупакЯросNintсозвМашу0000Mist8937АртиКитаMataAlpiAuslисслPost
МаксязыкпласлитьпожапазлChemLookWindWinxConnBorkBoscAntoРоссXingPersдоктAlfrЛитРЛитРЛитРЛитР
ЛитРЛитРСерерабоДьякЯковСазоOutcКресXVIISeveянватеатВакоЦареPattRobeфильБалаРомаPascдизаAnar
ФоноКрасSaraWarrВербАнтоГрамвыруСигаВладWindПрасReadПустДобрЛиннФилиChriAutoШайхМоляSecuSecu
SecuотвеJerrТуниСивоТексVirgAlicДемиФролБуроПлешXVIItuchkasBlueПозд
  Reply
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Balkania Craft © All Rights Reserved 2020 Balkania Craft | Forum