• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAYOR
*Da li ste upoznati sa korištenjem towny plugina, kako radi, šta su chunkovi i ostale stvari bitne za kreiranje i vođenje uspješnog grada? Molim detaljan odgovor od minimalno deset rečenica sa kojim dokazujete da znate koristiti i raditi plotove na chunkovima, kako koristiti  towny map i ostale bitne stvari. Ako napišete nesto kratko bit ćete odbijeni* 

*Koji vam je nick na serveru i na discordu? (Minecraft server nick | Discord nick) *

*Navedite mi neke towny komande ispod i objasnite za svaku koja šta radi *

*Da li si pročitao sva pravila vođenja grada  i da li se slažes da ih nećes kršiti? Kršenjem pravila imamo pravo ti oduzeti grad! *

Upoznat sam sa nekim komanda naprimjer /t new (ime towna), /t delete. Chunkovi su  dijelovi minecraft worlda velicine 16 x 16 blokova.
Towny plugin je plugin koji omogucuje stvaranje gradova u kojima igraci mogu kupit plotove te graditi svoje građevine. Bitno je uvjek imati novaca u town banci jer ako nema novaca,  town ce se obrisati. U town banku se novci stavljaju sa komandom /t deposit (kolicina). Spawn za town se stavlja sa komandom /t set spawn. Home od town se stavlja komandom /t set home. Plotovi se stavljaju na prodaju komandom /plot forsale (kolko se placa). U townu mayor moze dijelit uloge : vip,assistant,co-mayor,sherrif. Da bi se igraci pozvali u town koristi se komanda /t invite (ime igraca).

Moj nick na serveru je Dorian_CRO,a na discordu DorianCRO

/t deposit (kolicina) služi za stavljanje novca u town banku.
/t new (ime towna) služi za stvaranje towna.
/t invite (ime igraca) služi za invitanje ljudi u town.
/plot forsale (kolko kosta) služi za stavljanje plota na prodaju.
/t set spawn služi za stavljanje spawna za town
/t toggle pvp služi za gasenje pvp-a
/t toggle mobs služi da mobovi ublizini grada nestanu
/plot clear služi da se obrisu svi znakovi koji su [Private] i slicne

Uspješno sam pročitao pravila i obećajem da ih neću kršiti.
@Isus
Iskopirao si od mene...
Odbijen,lock.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Balkania Craft © All Rights Reserved 2020 Balkania Craft | Forum