• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prijava za Buildera - RegsCro
Heart 
Nick na serveru i ime na discordu: RegsCro  ➰ShadowHunter➰ (nisam na vasem disc serveru jos Blush )
Koliko dugo igrate na našem serveru: Danas sam zapoceo i vidio sam vrlo impresivne gradjevine od gluhe  Smile
Koliko godina imate: 15
Kakvog iskustva imate kao builder (jeste već bili builder negdje/koliko dugo): Bio sam na 2 vanilla servera di su samo builderi,vise ne igram tamo jer mi malo dosadila vanilla i prezivljavanje. Htio bih postati builder da naucim graditi kao gluha,volio bih graditi snjim da naucim bolje graditi  Blush
Slike nekih vaših buildova: https://imgur.com/a/eqF660B  (ovo je link mojih gradjevina,ima i proces gradnje i inspiracija za neke gradjevine... To bi trebala biti "carobna oaza" nadam se da vam se svidja, nije nista special al sve jedno Blush )
Znate li se služiti //wand opcijom i kratko opisati neke funkcije: Znam se koristiti s common komandama koje mi trebaju samo za build,//pos1,//pos2 (ne znam kako da objasnim sta je pos1 hahah) //copy bude kopiralo gradjevinu (ako ste zaobiljezili to mjesto s pos1 i pos2) i onda //paste da  stavis negdje tu kopiranu gradjevinu ... //move mices gradjevine,//replace da promjesnis blok/blokove 
Builder je odavno odabran,lock

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Balkania Craft © All Rights Reserved 2020 Balkania Craft | Forum