• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prijava za Mayora
Da li ste upoznati sa korištenjem towny plugina, kako radi, šta su chunkovi i ostale stvari bitne za kreiranje i vođenje uspješnog grada? Molim detaljan odgovor od minimalno deset rečenica sa kojim dokazujete da znate koristiti i raditi plotove na chunkovima, kako koristiti  towny map i ostale bitne stvari. Ako napišete nesto kratko bit ćete odbijeni. *

-  Upoznat sam sa koriscenjem towny plugin-a. On radi tako sto da bi mi napravili town moram da kucam /t new ime towna. Kada smo to uradili mi cemo morati da platimo 250 dolara za to, a posle mozemo i da pravimo naciju za 1000 dolara. Posle toga mozamo da uzimamo plotove a svaki plot na pocetku ce biti 16 chunkova. Chunk je v[color=rgba(0, 0, 0, 0.54)]izualizacija prizemnog dela jednog dela. Čitav komad se proteže do visine od 256. Da bi nam grad bio uspesan moramo da imamo sto vise plotova i da privucemo paznju sto vise minecraft igraca. Ali moramo da pazimo da ne potrosimo sve pare iz banke ko je mozemo da ostavimo pomocu komande /t deposit ili da podignemo /t withdraw. Isto moramo da iskljucimo pvp, unistavanje sa TNTem ili necim drugim itd. to iskljucujemo pomocu komande /t toggle pvp. Mozemo da pokrenemo ratove sa drugim nacijama ali to ne bih da preporucujem. Sa F3 i g na tastaturi mozemo da vidimo svaki chunk koji smo uzeli. I kad uzmemo prvi plot on ce biti oznacen kao home plot, ali mozemo to da promeni sa komandom /t set homeblock.
[/color]

*Koji vam je nick na serveru i na discordu? (Minecraft server nick | Discord nick) *

- jakovGM  |  JakovGM#7561

*Navedite mi neke towny komande ispod i objasnite za svaku koja šta radi *

- /plot fs (forsale) pa koliko para - ova komanda znaci da ce mo mi da prodamo neki plot nekom resident-u naseg grada za neku odredjenu sumu novca.

/t add pa ime igraca - ova komanda sluzi da dodamo igrace u nas town.

/t - ova komanda sluzi da vidimo neke bitne stavke oko naseg grada.

/t claim - ova komanda sluzi da uzmemo plotove.

/t set spawn - ova komanda sluzi da setamo gde ce nas spawn biti kada upisemo komandu /t spawn

*Da li si pročitao sva pravila vođenja grada  i da li se slažes da ih nećes kršiti? Kršenjem pravila imamo pravo ti oduzeti grad! *

- Procitao sam pravila vodjenje grada, i necu krsiti ta pravila.
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Balkania Craft © All Rights Reserved 2020 Balkania Craft | Forum